Menderes/İzmir

Şube: ITOB OSB 10024 sokak No : 5
Merkez: ITOB OSB 10005 Sokak No :8

Telefon

0232 239 29 74-75
Fax: 0232 239 29 54

Mail

info@protekkimya.com.tr

PROTECT-A 20 2K KRİSTALİZE

PROTECT-A 020 KRİSTALİZE SU YALITIM HARCI 2K
Çimento Esaslı,İki bileşenli, Su Yalıtım Harcı

Polimer emülsiyon modifiyeli, çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncına karşı uygulanabilen, sülfat, klor ve kimyasallara dayanımlı, iki bileşenli, kristalize su yalıtım harcı.

  Pdf döküman indir

İç ve dış mekanlarda, özellikle su depoları, salamura havuzları
Temel, perde ve bodrum duvarları, WC, banyo, mutfak , ve Balkon, müstakil yüzme havuzlarında sızıntılara karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılır.

İç ve dış mekan;
• Çimento bazlı sıvalar ve şaplar,
• Brüt beton

Tüketim
4kg/m² (2 mm uygulama kalınlığı için)

Uygulama Araçlari:
Rulo, fırça ve mala.Uygulama araçları kullanımdan sonra su ile hemen temizlenmelidir.
Ambalaj :
28 kg set (25 kg kraft torba + 3 kg plastik bidon)
Depolama Ve Raf Ömrü:
Orijinal paketinde, +5°C / +30°C’de havalandırılmış, kuru ve korumalı ortamlarda, güneş, yağmur ve dondan korunarak depolandığında raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.
Dikkat:
Uygulama, koruyucu eldiven ve gözlük kullanılmalır. Cilt ile temasında bol su ile yıkanmalı, göz ile temas ve yutulması durumunda doktora başvurulmalıdır.

Uygulama
• PROTECT- A 020 KRİSTALİZE 2K 3 kg’lık sıvı bileşen 7,5-8kg’lık karışım suyuna ilave edilmeli ve 25 kg’lık PROTECT- A 020 KRİSTALİZE 2K toz bileşeni ile temiz bir kapta düşük devirli bir karıştırıcı yardımı ile homojen bir kıvama gelinceye kadar yaklaşık 2-3 dakika karıştırılmalıdır.
• PROTECT- A 020 KRİSTALİZE 2K, fırça ile tüm yüzeye en az 2 kat olarak uygulanmalıdır. Her bir katın uygulaması bir öncekine dik doğrultuda yapılmalıdır.
• Katlar arasında en az 7 saat beklenmelidir.
• Takip eden kat uygulamasının, bir önceki kat uygulamasından 14 saat veya daha sonra gerçekleşmesi durumunda, yüzey uygulama öncesinde tekrar nemlendirilmelidir.

• İçme suyu depoları için uygulamadan en az 7 gün sonra hipoklorid çözeltisi ile dezenfekte edilerek içme suyu ile yıkanmalı, daha sonra su ile doldurulmalıdır. Bu işlem senede bir kez tekrarlanmaldır.

tr_TRTurkish