İzmir’de faaliyet gösteren fabrikamızda su, ısı, yangın ve ses yalıtım ve kaplama malzemeleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı geneline hizmet vermekteyiz.

Üretimimiz likit su yalıtım malzemeleri ile başlamıştır. Bilgi, deneyim ve donanımımızla insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen güvenilir ürünler üretmek ve temelden çatıya tüm su, ısı, yangın ve ses yalıtım sorunlarını garantili olarak çözecek ürünlerle ürün yelpazemizi genişletmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Amacımız;

Dürüst, inovatif, mütevazi ve paylaşımcı kimliğimizden ödün vermeden doğaya uyumlu,kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle garantili çözümler sağlayıp, tüketicilerin nihai beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.Ürün yelpazemizde bitüm, akrilik, poliüretan ve epoksi esaslı yalıtım ve kaplama malzemeleri bulunmaktadır.Firmamızda bütün kalite belgeleri mevcut olup, aynı zamanda ürünlerimiz de CE Belgesine sahiptir.

Uygulama şartlarına uyulduğu takdirde su yalıtımı konusunda tam performans gösterir, suyu keser, binanızı nemden ve çürümekten korur, bozulma, çürüme, kokma kesinlikle yapmaz.Uygulamadan sonraki ömrü çok uzundur.İleriye yönelik hiç bir sıkıntı yaşatmaz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Protek Isı Ve Su Yalıtım Kimyasalları A.Ş olarak ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin gerekliliklerini yerine getirmek ve gerekli görülen iyileştirmeleri yaparak sürekli dinamik bir sistem sağlamaktır.

Sektörel bazda yeni gelişmeleri takip ederek, müşterilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayanve müşterileri yönlendiren güvenilir bir firma olmaktır.

Tüm çalışanlarında kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini oluşturmaktır.

Şirketin hedefleri doğrultusunda katılımcı, ekip ruhunu benimsemiş ve motivasyonu yüksek elemanlar yetiştirmektir.

Kaliteyi ön planda tutan iş ortağı tedarikçi firmalarla hızlı ve güvene dayalı bir iletişim içinde olmaktır.

Şeffaflık ilkesini göz önünde bulundurarak etik ve hukuki kurallara uymaktır.

PROTEK A.Ş. ITOB OSB
10005 Sokak No :8, 35470 Menderes/İzmir
info@protekkimya.com.tr
Telefon: 0 232 239 29 74 – 0 232 239 29 75
Fax: 0 232 239 29 54

Kalite Yönetimi

PROTEK ISI VE SU YALITIM KİMYASALLARI A.Ş. Kalite Yönetim Sertifikaları.