Menderes/İzmir

ITOB OSB 10024 sokak No : 5

Telefon

0232 239 29 74-75
Fax: 0232 239 29 54

Mail

info@protekkimya.com.tr

PROTECT-A 015 KRİSTALİZE 1 K

PROTECT-A 015 KRİSTALİZE 1 K

Çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncına dayanıklı, çimento esaslı yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olabilen, tek komponentli, kristalize su yalıtım harcı.

  Pdf döküman indir

Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, su depoları ve yüzme havuzlarında yalıtım malzemesi olarak kullanılır.

Rulo, fırça ve mala.Uygulama araçları kullanımdan sonra su ile hemen temizlenmelidir.

Tüketim
4kg/m² (2 mm uygulama kalınlığı için)
Uygulama Araçlari:
Rulo, fırça ve mala.Uygulama araçları kullanımdan sonra su ile hemen temizlenmelidir.
Ambalaj :
25 kg kraft torba
Depolama Ve Raf Ömrü:
Orijinal paketinde, +5°C / +30°C’de havalandırılmış, kuru ve korumalı ortamlarda, güneş, yağmur ve dondan korunarak depolandığında raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.
• Kulanılmadığı durumlarda ambalajların ağzı sıkıca kapatılmalıdır.
• Topaklanmış veya taşlaşmış ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.
Dikkat:
Uygulama, koruyucu eldiven ve gözlük kullanılmalır. Cilt ile temasında bol su ile yıkanmalı, göz ile temas ve yutulması durumunda doktora başvurulmalıdır.

Uygulama
• Her bir kat için 25 kg’lık PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI 9-10 litre temiz su ilave edilerek düşük devirli bir mikser yardımı ile homojen bir kıvama gelinceye kadar yaklaşık 2-3 dakika karıştırılmalıdır.
PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI, fırça veya mala yardımıyla tüm yüzeye en az 2 kat olarak uygulanmalıdır. Her bir katın uygulaması bir öncekine dik doğrultuda yapılmalıdır.
• Katlar arasında en az 7 saat beklenmelidir.
• Takip eden kat uygulamasının, bir önceki kat uygulamasından 14 saat veya daha sonra gerçekleşmesi durumunda, yüzey uygulama öncesinde tekrar nemlendirilmelidir.

• Mevcut yüzey temiz,nemli düzgün ve sağlam olmalıdır.PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI performansını kötüleştirecek etkilerden yüzeyin arındırılmış olması gereklidir .
• Toz, kireç, boya kalıntıları, kalıp yağları vb. uygulama yapılacak zeminden tel fırça ile temizlenmelidir.
Düzgün olmayan yüzeyler uygun yüzey tamir malzemeleri ile tamir edilmelidir.
Brüt beton, çimento esaslı sıva gibi çok gözenekli yüzeyler temiz su ile ıslatılmalı ve yüzey nemli kalacak şekilde su tabakası yok olana kadar beklenmelidir.

tr_TRTurkish