Menderes/İzmir

ITOB OSB 10005 Sokak No:8, 35470 /
ITOB OSB 10024 street No: 5

Telephone

0232 239 29 74-75
Fax: 0232 239 29 54

Mail

info@protekkimya.com.tr

PROTECT-A 015 KRİSTALİZE 1 K

PROTECT-A 015 KRİSTALİZE 1 K

Çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncına dayanıklı, çimento esaslı yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olabilen, tek komponentli, kristalize su yalıtım harcı.

  Download pdf document

Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, su depoları ve yüzme havuzlarında yalıtım malzemesi olarak kullanılır.

Roller, brush and trowel. Application tools should be cleaned with water immediately after use.

Consumption
4kg/m² (for 2 mm application thickness)
Application Tools:
Roller, brush and trowel. Application tools should be cleaned with water immediately after use.
PACKAGING :
25 kg kraft torba
Storage And Shelf Life:
The shelf life is 1 year from the date of production when stored in its original package, in ventilated, dry and protected environments at +5°C / +30°C, protected from sun, rain and frost.
• Kulanılmadığı durumlarda ambalajların ağzı sıkıca kapatılmalıdır.
• Topaklanmış veya taşlaşmış ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.
Attention:
During application, protective gloves and glasses should be used. In case of contact with skin, wash with plenty of water, and in case of contact with eyes or if swallowed, seek medical advice.

APPLICATION
• Her bir kat için 25 kg’lık PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI 9-10 litre temiz su ilave edilerek düşük devirli bir mikser yardımı ile homojen bir kıvama gelinceye kadar yaklaşık 2-3 dakika karıştırılmalıdır.
PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI, fırça veya mala yardımıyla tüm yüzeye en az 2 kat olarak uygulanmalıdır. Her bir katın uygulaması bir öncekine dik doğrultuda yapılmalıdır.
• At least 7 hours should be waited between coats.
• If the following coat application occurs 14 hours or more after the previous coat application, the surface should be moistened again before application.

• Mevcut yüzey temiz,nemli düzgün ve sağlam olmalıdır.PROTECT-A 015 SU YALITIM HARCI performansını kötüleştirecek etkilerden yüzeyin arındırılmış olması gereklidir .
• Toz, kireç, boya kalıntıları, kalıp yağları vb. uygulama yapılacak zeminden tel fırça ile temizlenmelidir.
Uneven surfaces should be repaired with appropriate surface repair materials.
Brüt beton, çimento esaslı sıva gibi çok gözenekli yüzeyler temiz su ile ıslatılmalı ve yüzey nemli kalacak şekilde su tabakası yok olana kadar beklenmelidir.

en_USEnglish